• Telefon v hlaviččce

    +420 725 103 293

Vaše data se už nezdrží.

počítačové sítě

Počítačové sítě

Provádíme instalace počítačových sítí nejen pro domácnosti (peer-to-peer), ale i pro velké firmy se serverovým řešením od nastavení serverů a ostatních datových prvků nezbytných pro počítačový chod firmy k samotnému spravování sítě. Dále umíme bezdrátové spoje, které můžou být nezbytné k propojení poboček, či vzdálených budov firmy.

Nastavení počítačových sítí v domácnostech:

Snad každý má doma byť malou počítačovou síť, ale ne každý ví, že se síť primárně slouží k propojení počítačů, tudíž usnadnit sdílení souborů a složek. V domácím počítači má snad každý osobní fotografie, o které by nerad přišel a dobře nastavená síť vám může fotografie zachránit.

Řešení pro firmy:

Firma má vždy větší požadavky na rychlost a kvalitu sítě. Také sdílení souborů vyžaduje zabezpečení a určení práv uživatelů. Naše firma zajišťuje nejen to, ale i propojení budov a poboček jak metalickou, tak optickou kabeláží.

Vzdálená podpora:

V rámci podpory počítačových sítí Vám poskytujeme vzdálenou podporu. Stačí tedy jen zavolat, spustit odkaz a sdělit nám vaše ID a heslo. Tak se jednorázově dostaneme do Vašeho počítače a můžeme Vám pomoci. Cena za práci bude sjednána před zahájením prací.Aktuálně

7.9.2012 Máme nový web

Představujeme Vám naše webové stránky v novém kabátě.