• Telefon v hlaviččce

    +420 725 103 293

Bezpečí a přehled s námi

Zabezpečení objektů

Zabezpečení objektů si pořizujeme, abychom ochránili svůj nebo firemní majetek. Se zvyšující se kriminalitou a vynalézavostí zlodějů je potřeba, aby tento zabezpečovací systém nainstaloval opravdový profesionál s aktuální znalostí této problematiky.

Jak zabezpečit firmu:

Firemní majetek často podléhá vyšší míře zabezpečení, proto je dobré zvolit kombinaci zabezpečovacího a kamerového systému. Vše je možné propojit, a tak můžete mít okamžitý přehled o tom, co se ve Vaší firmě děje. Nejen v době, kdy se v objektu nemá nikdo nacházet, ale i v době, kdy je potřeba zkontrolovat plnění úkolů Vašich zaměstnanců.

HikVIsion

Jak zabezpečit dům:

Ideálním řešením pro zabezpečení rodinného domu je zabezpečovací systém Jablotron 100. Nejen, že dům zabezpečí, ale zvládne i drobnou domácí automatizaci jako je ovládání garážových vrat nebo regulace topení.

JA100

Jak zabezpečit chalupu:

Častokrát jsme se dostali k instalaci zabezpečení do chalup, kde majitelé obzvláště dbají na vzhled interiéru.  Proto není myslitelné nainstalovat drátový systém. Chalupu navíc bývá potřeba zabezpečit za minimální náklady. Proto je ideální zabezpečovací systém Azor. Azor je bezdrátový a jednoduchý, přesto je možné ho vzdáleně ovládat jak mobilním telefonem, tak přes web.

jak zabezpečit chalupu

Zabezpečovací systém vs kamerový systém:

Tuto otázku si často klade mnoho našich klientů. Nejprve je potřeba si ujasnit, co od těchto systémů požadujeme. Pokud nám jde hlavně o zabezpečení, tak zabezpečovací systém má jednu ohromnou výhodu – v případě narušení pošle ihned zprávu jak uživateli, tak i na pult centrální ochrany. Kamerový systém nejčastěji nahrává v případě, že je v obraze pohyb. To ale nemusí vždy znamenat narušení. Stačí, aby přešel mrak a před kamerou vytvořil stín. Nedá se tedy hned zjistit, zda je objekt narušen. Ve zkratce to znamená, že pokud někdo vykrade objekt se zabezpečovacím systémem, majitel se to dozví hned. Má-li objekt pouze kamery, majitel musí po příchodu vyhledávat záznamy a spolehnout se na to, že se pachatel kamerám nevyhnul.

Jak zabezpečit byt: 

Byty zabezpečujeme pomocí domácího vrátného. Vypadá to jako nemožné, ale podívejte se na náš web: Zabezpečení vrátným. Jde o velmi jednoduchou a přesto účinnou metodu.

Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Zabezpečení vrátným.

Strana obsahuje tyto podstránky:

Aktuálně

7.9.2012 Máme nový web

Představujeme Vám naše webové stránky v novém kabátě.